O nas

Endemit Pracownia to miejsce, w którym stworzymy dla Ciebie dowolny rower na zamówienie – do przygód, jazdy po mieście i w terenie.  Już od 2015 roku zajmujemy się w naszej pracowni budową najwyższej jakości rowerów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Realizujemy niestandardowe zamówienia, w których uwzględniamy biomechanikę każdego klienta. Dysponujemy profesjonalnymi narzędziami stosowanymi w bike fittingu, które pozwalają na dobranie optymalnej pozycji na rowerze, a dzięki temu – na komfortową jazdę i zmniejszenie ryzyka kontuzji. Wyznajemy zasadę, że rower ma być wyrażeniem Twojego stylu życia i jazdy, więc musi być spersonalizowany!

Jego budowa powinna odzwierciedlać Twoją posturę i to, jak, gdzie oraz ile jeździsz.

Dlatego, na specjalnie zamówienie klienta, sprowadzamy komponenty rowerowe od najlepszych producentów. Każda z ram jest malowana przez nas ręcznie.

Z naszej pracowni wyjedziesz na spersonalizowanej ramie zrobionej z najwyższej klasy stalowych rurek. Trwałość tego materiału sprawi, że rower posłuży przez długie, długie lata.

W Endemit Pracownia zajmiemy się Twoim rowerem od podstaw. Stale poszerzając naszą ofertę o kolejne usługi.

 

Dlaczego rowery? 

Od pasjonatów dla pasjonatów...

Pomysł na tworzenie rowerów na miarę wziął się z najczystszej, wielkiej pasji. Pierwsze rowery robiliśmy kilkanaście lat temu z gotowej ramy i kupionych podzespołów. Dzisiaj sami je lutujemy. Wierzymy, że jakość ram jest najważniejszym elementem w naszej pracowni. Wyznajemy jedną zasadę – chcemy, żeby rower był dla ludzi sposobem na życie i żeby starczył im na całe życie. 

 

 

fl-puppets-book-bag

Budowa ram

Każda z naszych ram robiona jest ręcznie z indywidualnym podejściem. Począwszy od wyboru rur, cięcia i nadawania im kształtu aż po malowanie. Wszystkie ramy na zamówienie malowane są wysokiej jakości lakierem w pojedynczym kolorze. Nasi klienci mają możliwość wybrania dodatkowych opcji kolorystycznych oraz indywidualnych akcentów.

fl-puppets-book-bag

Serwis

Jest to lista naszych podstawowych pakietów usług. Jeśli to, czego potrzebujesz, nie zostało wymienione, nie obawiaj się! Większość naszej pracy wykonujemy poza tymi predefiniowanymi pakietami. Proszę zapytać lub przynieść rower w celu uzyskania oferty na te usługi. Ceny te obejmują tylko naszą pracę. Wiele z tych usług wymaga dodatkowego zakupu części, które omówimy z Państwem przed przystąpieniem do pracy.

fl-puppets-book-bag

Malowanie

Odśwież swoją niezawodną ramę dzięki nowemu lakierowi. Pomalujemy twój stalowy lub aluminiowy frameset - rame i widelec wpylając w niego nowe życie. Malujemy również akcesoria oraz komponenty tak aby twój jednoślad był unikalny. Używamy powłok proszkowych najwyższej jakości, aby uzyskać maksymalną trwałość i wdzięk.