fl-puppets-book-bag

Naprawa i serwis ram

Jesteśmy w stanie zreperować  twoja ramę.  Poniżej  lista usług, najczęściej wykonywanych. Ceny te obejmują tylko naszą pracę. Nie wszystko zostało zawarte w liście, inne usługi na ramie wyceniamy indywidualnie. 

Czytaj więcej
fl-puppets-book-bag

Malowanie

Odśwież swoją niezawodną ramę dzięki nowemu lakierowi. Pomalujemy twój stalowy lub aluminiowy frameset - rame i widelec wpylając w niego nowe życie. Malujemy również akcesoria oraz komponenty tak aby twój jednoślad był unikalny. Używamy powłok proszkowych najwyższej jakości, aby uzyskać maksymalną trwałość i wdzięk.

Czytaj więcej
fl-puppets-book-bag

Serwis

Jest to lista naszych podstawowych pakietów usług. Jeśli to, czego potrzebujesz, nie zostało wymienione, nie obawiaj się! Większość naszej pracy wykonujemy poza tymi predefiniowanymi pakietami. Proszę zapytać lub przynieść rower w celu uzyskania oferty na te usługi. Ceny te obejmują tylko naszą pracę. Wiele z tych usług wymaga dodatkowego zakupu części, które omówimy z Państwem przed przystąpieniem do pracy.

Czytaj więcej
fl-puppets-book-bag

Budowa ram

Każda z naszych ram robiona jest ręcznie z indywidualnym podejściem. Począwszy od wyboru rur, cięcia i nadawania im kształtu aż po malowanie. Wszystkie ramy na zamówienie malowane są wysokiej jakości lakierem w pojedynczym kolorze. Nasi klienci mają możliwość wybrania dodatkowych opcji kolorystycznych oraz indywidualnych akcentów.

Czytaj więcej